Број на оглас: 3110364
Објавен на: 01.08.2020, 07:20
1 / 3

Продажба на земњиште во градежен реон

По Договор
Квадратура:
5600 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продажба на атрактивно земњиште во близина на магистралниот пат за Косово, близу петљата
за подетални информаци јавете се на бројот
072 214 161