Број на оглас: 3110339
Објавен на: 17.05.2019, 13:51
1 / 2

Čipuvanje

3.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2018
Гориво:
Дизел
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam čipovi za pojacuvanje na motorot na WV golf.vento idr.
Zgolemuvanje na snagata za 20 do 25 konjski sili.
078386850