Број на оглас: 3109799
Објавен на: 25.06.2019, 12:32
1 / 9

Jeep Grand Cherokee 4x4

1 €
Марка:
Jeep
Модел:
Grand Cherokee
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Jeep Grand Cherokee 4x4 3.1 TD 103kw/140ks dizel vo odlicna sostojba redovno servisiran so full oprema registriran cela godina.

Full oprema:
Klima
Greaci na sedista
Elektrika na stakla
Zatemneti stakla
Tempomat
Kozen enterier