Број на оглас: 3109562
Објавен на: 23.02.2019, 08:01
1 / 1

Se prodava 38m2; i 52m2 vo gradba vo Aerodrom

949 €
Број на соби:
2
Квадратура:
38 m²
Греење:
Централно
Спрат:
8 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Во градба
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Година на градба:
2019
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot od 38m2 e so spalna, stanot od 52m2 e so 2 spalni, se naogaat na 8/ 8 kat normalna visina bez kosini, ploca pa krov, nemaat terasi, imaat prekrasen pogled kon Vodno, imaat otvoren pogled, zgrada ne moze da se gradi pred niv.Zgradata ke bide vselliva za 8/9 meseci. Cenata e za vednas plakanje.