Број на оглас: 3109391
Објавен на: 30.04.2019, 21:31
1 / 3

VW passat 1.9

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


.
registrirana do 07.2019 so zelen karton.
4 novi zimski gumi.