Број на оглас: 3109338
Објавен на: 18.03.2019, 16:14
1 / 3

Алуминиумска приколка

600 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Се продава алуминиумска приколица со димензии 2 по 1 метар 600кг носивост, регистрирана, 600 евра. Можна е мала корекција на цената.