Број на оглас: 3109229
Објавен на: 23.05.2020, 17:31
1 / 4

Kopcinja dugminja prekidaci Expert Scudo Dispatch Jumpy

30 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat novi prekidaci za prozori:

Peugeot Expert
Fiat Scudo
Citroen Dispatch, Jumpy

Info na viber 078 845 629