Број на оглас: 3109067
Објавен на: 17.05.2019, 18:46
1 / 1

Memory Card 32gb

800 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Мемориски Картички

Вид на оглас: Се продава


Memoriska karticka Samsung 32gb nova!