Број на оглас: 3108187
Објавен на: 14.08.2019, 19:42
1 / 7

FIAT 132

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
132
Година:
1980
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2017
Сила на моторот:
95 kw / 129 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat 132 oldtajmer moze da se registrira ima atestiran plin, taze farban nema skapano i domakinski socuvan za svoja dusa. Kontakt telefon 072207669. Barajte na ovoj broj na email ne odgovaram CENA PO DOGOVOR