Број на оглас: 3108155
Објавен на: 12.01.2019, 16:39
1 / 3

Iphone 7 32 GB Silver kako nov

320 €
Марка:
Apple
Модел:
Iphone
Боја:
Silver
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava iphone 7 silver odlicno zacuvan koristen okolu 1 godina , bez zamena