Број на оглас: 3108130
Објавен на: 12.02.2019, 14:08
1 / 5

Prodavam cd radio so aux clarion

1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam cd radio za vo avtomobil so aux
Radioto e marka clarion i e 4x50 mosfet