Број на оглас: 3108119
Објавен на: 13.08.2019, 16:12
1 / 2

Prodavam stopovi za golf 2

1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Тунинг

Вид на оглас: Се продава


Prodavam stopovi za golf 2.
Imam dva para.
Edniot par e na crveno nijansiran.
Cenata im e 1000 den i 1200 den