Број на оглас: 3107893
Објавен на: 19.08.2019, 17:55
1 / 4

se prodava Citroen C5

2.100 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Citroen
Модел:
C5
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
2 kw / 3 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


ekstra vozilo mnogu pogodno za zanaetcii za prevoz na materiali kolata nema mana i e mnogu zacuvana so pominato registracija