Број на оглас: 3107733
Објавен на: 30.07.2019, 21:01
1 / 3

MOTOR ZA AUDI A4 2.0 TDI OSUM VENTILSKI

1 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Tип на делови:
Мотори

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


prodava se motor za audi a4 2.0 tdi so 8 ventili 103kw 140 ks vo odlicna sostojba 2006 godina