Број на оглас: 3107662
Објавен на: 17.02.2019, 23:56
1 / 2

Renault laguna 1.8 MOTOR

7.000 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Motor vo perfektni sostojba 1.8 8v
Od Renault laguna 99god.