Број на оглас: 3107640
Објавен на: 30.06.2020, 23:33
1 / 5

FIAT Cinquecento

650 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Cinquecento
Година:
1994
Гориво:
Бензин
Километри:
60000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
22 kw / 30 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


registrirano do 03 2021