Број на оглас: 3107525
Објавен на: 15.03.2019, 23:28
1 / 10

Peugeot 407 2.0 hdi. 136ks.Navigacija koza

1 €
Марка:
Peugeot
Модел:
407
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e mnogu socuvana servisirana golem servis registrirana so zelen karton kozen enterier naj ful oprema navigacija greaci na sedista el. podesuvanje na sedista dva kluca