Број на оглас: 3107123
Објавен на: 18.01.2019, 11:03
1 / 9

Peugeot 306 2.0Hdi

1.950 € Цената не е фиксна 2.100 €
Марка:
Peugeot
Модел:
306
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 2.0 HDi 2001 godina od oprema poseduva
-Klima(funkcionalna)
-Airbag
-Abs
-Esp
-Centralna brava
-Elektrika na stakla (predni)
Na kolata ima izvrsheno mal servish haish,ulje,filter pred 500km
Kolata e kupena od euroimpeks so faktura
Realni kilometri vtor gazda
Registrirano do mart mesec so zelena karta
Mozhe zamena za ibiza polo benzin ili benzin plin nad