Број на оглас: 3106575
Објавен на: 11.02.2019, 23:12
1 / 1

Domašno vino

70 МКД

Категорија: Храна и готвење / Вина / Champagner

Вид на оглас: Се продава


Prodavam belo i crno vino. Beloto e traminec, a crnoto e kratošija.