Број на оглас: 3106152
Објавен на: 09.05.2019, 07:34
1 / 7

I PHONE 5S32GB/I I PHONE 6 128GB

3.500 МКД
Марка:
Друга марка
Модел:
i phone
Боја:
Silver
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
повеќе од 8 GB
Големина на екранот:
6" инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM I PHONE 5S 32 GB/ I IPHONE 6 128 GB 200E