Број на оглас: 3105655
Објавен на: 15.02.2020, 16:59
1 / 6

STOP ZA AKNI, BUBULICI i MRSNA KOZHA (bilna krema od Kina)

250 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Нега на лице

Вид на оглас: Се продава


🍀🍀 КРЕМИ ЗА АКНИ, РЕГЕНЕРАЦИЈА НА ОШТЕТЕНА КОЖА и за ОТСТРАНУВАЊЕ НА ЛУЗНИ 🍀🍀
АКНИТЕ или МОЗОЛЧИЊАТА се проблем кој се решава со помош на крема која е продукт на алтернативната кинеска медицина. Кремата содржи состојки од десеттина лековити билки од кинеското поднебје кои извонредно делуваат врз појавата на акни.
ХЕРБАЛНАТА КРЕМА од Кина ги содржи следните билки: Pseudolarix, Radix Sophorae Flavescentis, Fructus Cnidii, Fructus Kochiae, Cortex Dictamni, Phellodendron, Stemona, Tuckahoe...
Не содржи никакви хемикалии, потполно природен производ.
Кремата е атестирана и одобрена од кинескиот здравствен систем.
Цена:
🍀🍀Крема за акни 15 мл. - 250 денари
🍀🍀Биоаква за акни 30 мл. - 400 денари
🍀🍀Алое вера гел за регенерација - 300 денари
🍀🍀Гел за отстранување лузни - 350 денари
+ 80 денари достава по Карго Експрес до магацин во Вашиот град.(Достава до дома е 110 денари)
тел. 075 648 310