Број на оглас: 3105492
Објавен на: 17.02.2019, 13:59
1 / 10

Mercedes 220 cdi

3.190 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
220
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedesot e vo extra sostojba...zemen e od prv gazda vo mk...servisirano komplet....so 4 novi zimski gumi..i 4 letni gumi vo alluminski bandashi..registriran do krajot na 6 mesec 2019 so zelen karton...2 kluca originall...na kollata sve finkcionira perfektno.