Број на оглас: 3104119
Објавен на: 23.02.2020, 13:40
1 / 5

Audi 80 1.9 TDI B4

1.000 €
Марка:
Audi
Модел:
80
Година:
1992
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi 80 1.9 TDI so novi gumi so aluminiumski bandazi od posledniot model na Audi 80 (B4).