Број на оглас: 3103965
Објавен на: 12.01.2019, 17:18
1 / 4

poklonuvam malo kucence

По Договор Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


ostana uste edno malo kucence staro 10nedeli.
procisteno e od nadvoresni i vnatresni paraziti.
Kucence za vdomuvanje.