Број на оглас: 3103702
Објавен на: 13.05.2019, 11:45
1 / 11

Се продава новоизградена семејна куќа

По Договор
Број на соби:
15
Квадратура:
354 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Друго
Дворна површина:
437 m²
Тип на домот:
Двo-семејна куќа
Состојба:
Нова
Опрема:
Празен
Година на градба:
2018
Број на балкони:
Тераса + 4 Балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 2 Паркинг места
Ориентација:
Север
Адреса:
ул. Ѓоре Брушански

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава новоизградена двосемејна куќа на ул. Ѓоре Брушански.


Опис и квадратура на објектот:

- Подрум + ходник и скали ........... 63+12=75м2
- Приземје (гаража) .................................. 17м2
- Приземје + хс + тераса ........ 70+12+12=94м2
- Први кат + хс + балкони ..... 93+12+11=116м2
- Поткровје + хс + балкони ........ 36+12+4=52м2

Вкупна станбена површина на куќа ...... 354m2Претпријатие за производство, трговија и инжинеринг
ГТИ - Д.О.О.Е.Л. Експорт-Импорт Кавадарци
Индустриска 1в, п.фах 183
1430 Кавадарци, Македонија

Контакт: 070 218 247