Број на оглас: 3103578
Објавен на: 16.03.2019, 09:38
1 / 8

Potopni novi pumpi

650 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodavam novi inox pumpi potopni i povrsinski