Број на оглас: 3103225
Објавен на: 25.05.2020, 11:04
1 / 8

Семејна кука со пространа дворна површина

123 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
7
Квадратура:
240 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Централно
Дворна површина:
680 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2006
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Запад
Адреса:
ул,,Моша Пијаде бр 41 Свети Николе

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Семејна кука со комплетна функционалност на внатрешниот и надворешниот дел.Истата се состои од комфор и практичност на просторот за живеење