Број на оглас: 3103142
Објавен на: 13.12.2018, 08:36
1 / 6

FIAT DOBLO 1.3 MULTIJET 2004

2.600 € Цената е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Doblo
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FIAT DOBLO 1.3 MULTIJET
2004 GODINA
4 NOVI GUMI
EL.STAKLA
KLIMA

BEZ ZAMENA