Број на оглас: 3103107
Објавен на: 30.05.2019, 12:18
1 / 1

Алуминиумски кровни носачи.

6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Багажник

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат алуминиумски кровни носачи.