Број на оглас: 3102898
Објавен на: 26.02.2019, 13:00
1 / 6

VW Touaran 2.0 , 103kw ,245.000km, proizvedeno 11m 2006god

4.350 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW Touran 2.0 tdi , 103kw ,245.000km, proizvedeno 11m 2006god so full oprema doneseno od CH ,novi amortizeri ,smeneto ujle filtri ,smenet zamaec set...Registrirano do 01.02.2020 god.
4350 EUR