Број на оглас: 3102782
Објавен на: 14.01.2019, 17:45
1 / 3

alcatel U5 NOV

5.000 МКД
Марка:
Alcatel
Модел:
U5
Боја:
Silver
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


kupen e od Telekom Makedonija.
NEKORISTEN
Full Pakovanje
So garantel list
BEZ ZAMENA

Alcateli esht i blere ne Telekom
Me fletgarancion
I Paperdorur
PA NDRIME

071 312 558