Број на оглас: 3102731
Објавен на: 18.01.2019, 19:53
1 / 9

Auto Plac leo se prodava kolite Moze zamena

8 €
Марка:
Audi
Модел:
A5
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava kolite za povece info tel 077655777