Број на оглас: 3102689
Објавен на: 30.04.2019, 10:50
1 / 8

SEDISTA PASSAT 4---SEDISTA GILF4.BORA

5.000 МКД
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SEDISATA PASSAT 4 KARAVAN
SEDISTA GOLF 4 I BORA