Број на оглас: 3102330
Објавен на: 05.12.2018, 20:56
1 / 7

SMART FOR TWO 600cc

1.999 €
Марка:
Smart
Модел:
ForTwo
Година:
2001
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
45 kw / 61 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registrirano do Dekemvri 2019
Panorama
Automatic 6brzini
El na stakla
Top sostojba
600 cc mala potrosuvacka
Top prednica zadnica kosnici rucna
Redovno servisirano