Број на оглас: 3101916
Објавен на: 20.02.2019, 08:03
1 / 3

Хармоника Royalstandard Meteor

200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава


Хармониката е како нова.