Број на оглас: 3100845
Објавен на: 17.03.2019, 17:12
1 / 6

DAIHATSU SIRION

2.500 € 2.700 €
Марка:
Daihatsu
Модел:
Sirion
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
43 kw / 58 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


* NOV AKUMULATOR (2 godini)
* KLIMA,
*CENTRALNA BRAVA I DALECINSKO ZAKLUCUVANJE
* SERVO
* NOVI GUMI
070 238 762