Број на оглас: 3100629
Објавен на: 14.12.2018, 10:03
1 / 10

PASSAT 1.9 TDI

2.400 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba za domakin covek