Број на оглас: 3099939
Објавен на: 10.08.2019, 18:32
1 / 8

Opel zafira 1.9 cdti 2006 god,6brzini,moze zamena..full....

3.400 €
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel zafira 1.9 cdti 2005-6 god
Full oprema
Klima
Abs
Servo
Airbag
Centrallna
Audio
Dobri gumi
Servisiran
Registriran cell god
Kollata je top
Moze zamena
Auto plac cile