Број на оглас: 3099792
Објавен на: 20.02.2020, 09:06
1 / 1

Kotel Centrometal na peleti 50 kw

1.100 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Kotel centrometal na peleti 50kw