Број на оглас: 3099524
Објавен на: 24.02.2021, 00:45
1 / 4

SE PRODAVA DUKAN 51 m2 VO CENTAR

По Договор
Квадратура:
51 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


ДЕЛОВЕН ПРОСТОР (ДУЌАН ВО ЦЕНТАР)
ЛОКАЦИЈА: ДУЌАН ВО ЦЕНТАР НА Бул. Климент Охридски 53/ 1
ВКУПНА КВАДРАТУРА: 51 m2