Број на оглас: 3099384
Објавен на: 15.04.2019, 09:57
1 / 1

Se prodavat ski 3 pars

1 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat ski novi 3 para dolzina 190.200.205-cena 1000den od par ne upotrebuvani razlicni dimenzii i proizvoditeli za poveke info na telefon pozz