Број на оглас: 3099365
Објавен на: 03.12.2018, 23:31
1 / 5

MERCEDES FELGI 20KI

1.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


BANDAZI 20 ZA MERCEDES S,CLASA, E,CLASA, ML, GL, BANDAZITE NESE KINESKI, ORIGINAL MERCEDES,AMG. ZADNI GUMI LETNI 275/35/20 PREDNI GUMI LETNI 245/35/20 BANDAZITE SE ISPRAVI NESE KRIVI,