Број на оглас: 3099222
Објавен на: 31.03.2019, 22:53
1 / 4

Prodavam Passat 2.0TDI

6.300 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Passat 2.0 tdi mnogu dobro cuvsn. servisiran kompletno i zelen karton i novi gumi zimski