Број на оглас: 3099182
Објавен на: 12.02.2019, 14:08
1 / 3

Se prodavaat kameri VGA

6.000 МКД 7.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Аналог / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 9 kameri vga od koj 3 se nadvoresni i 6 vnatresni.Se prodavaat zaedno so karticata