Број на оглас: 3099072
Објавен на: 11.08.2019, 11:54
1 / 12

Kopcinja dugminja prekidaci Vw Audi Opel Seat Mercedes Pezo

1 €
Марка:
Други
Модел:
1
Tип на делови:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodazba na novi:
- racki za soferski vrati
- prekidaci za svetla
- kopcinja za prozori
- reg za retrovizori
- navlaki za menjaci
- univerzalni centralni

Za poveke marki na vozila:
Vw, Audi, Seat, Opel, Mercedes, Renault, Peugeot, Ford...

Info na 078 845 629