Број на оглас: 3098839
Објавен на: 16.12.2018, 10:03
1 / 1

LG G FLEX 2 Unikaten zaoblen ekran

6.500 МКД 7.000 МКД
Марка:
LG
Модел:
G Flex 2
Боја:
Black
Интерна меморија:
2 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Odlicen
Kontakt 078298265