Број на оглас: 3098509
Објавен на: 06.12.2018, 21:26
1 / 1

Samsung SyncMaster 920NW 19" Widescreen LCD monitor

1.700 МКД 1.800 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Продавам Samsung SyncMaster 920NW 19" Widescreen LCD во одлична состојба или менувам за сочуван поголем со моја доплата