Број на оглас: 3098465
Објавен на: 18.03.2019, 11:43
1 / 12

MAZDA 3 1.6 Dizel

3.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mazda
Модел:
3
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.6 dizel , 90ks(eftina registracija i zelen karton), registrirana do 02.01.2020 godina,
kolata e ektra socuvanja od oprema poseduva-
servo,klima, elektrika na prozori i retrovizori,airbag, abs, centralan brava so dalecinski, aluminiumski bandazi so novi letni gumi, 4 zimski gumi, napraven cel servis so ulje site filtri, zategac, rebrest i vodna pumpa.
mozno e zamena za, Opel Zafira 1.9 nad 2005 godina