Број на оглас: 3098301
Објавен на: 29.05.2020, 18:17

BARAM DA KUPAM PLAC PLAKANJE VEDNAS

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
2000 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


BARAM PLAC OD 1000 KVADRATI DO 2000 KVADRATI PLACANJE VEDNAS VO CENTAR NA KUMANOVO ILI BLISKA OKOLINA NA KUMANOVO PERIFERIJA PONUDETE ceni neka bidat realni.. placam od 3 eura po kvadrat najvece do 15 eura po kvadrat.