Број на оглас: 3098279
Објавен на: 16.12.2018, 15:46
1 / 2

Huawei p smart staklo, displej I ramka

2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Останато

Вид на оглас: Се продава


Staklo za telefon huawei p smart so ramka I displej nogu lesno se menuva. Novo neotpakuvano!!!